Nedeľný SeMinár: Príbeh lásky, sklamania a odpustenia písaný rukou.

Pavol Minár - Stratégie – 02.04.2017

Sociálne médiá nás spájajú tak ako nikdy predtým v ľudskej histórii. Písaná správa sa však paradoxne stáva najosobnejšou a najemotívnejšou formou ľudskej komunikácie (okrem úprimnému rozhovoru z očí do očí, samozrejme). To emojis nikdy nedokážu.

Práve na tom je postavený krásny, dojímavý a veľmi silný príbeh Tiny a Roba od torontskej značky Take Note (agentúra BBDO Toronto) – od prvej spoločnej noci cez veľkú zamilovanosť, spoločný život, príchod dieťaťa, Robovho sklamania Tiny, znovunájdenia cesty k sebe, spoločného zostarnutia, až po definitívne rozdelenie smrťou.

Žijeme v post-reklamnej dobe, v ktorej by značky mali prestať s reklamou a mali by rozprávať príbehy. Toto je naozajstný príbeh ľudského spolužitia a toho, čo spolužitie prináša. Aké má krásne výšiny a aké pády. Ak niekoho milujete, dajte mu to najavo. Rukou, očami, ústami. Obrazovkovú komunikáciu si prenechajte pre tých ostatných.

Prečítať tiež

Dedičstvo patentovej medicíny

19.10.2021

Dnes ide o v podstate zabudnutú produktovú kategóriu. V období od americkej Občianskej vojny až po rok 1905 to však boli produkty, ktoré prakticky „vytvorili“ systém tlačových médií v USA, keďže no...

Viac

Využitie kultúrneho endorsementu...

12.10.2021

Santa Claus, ako ho poznáme, teda veľký a veselý chlapík v červenom s bielou ...

Viac

Zobraziť všetky